Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2012-05-03 21:18:54

 Asia90

Member

2525992
Call me!
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 25
WWW

Film o SMA

Witam wszystkich!
Chciałam zapytać czy może ktoś z Was oglądał i/lub pamięta tytuł filmu, w którym gral chłopiec ok. 12 lat chory na rdzeniowy zanik mięśni?
Film ten był emitowany kilka lat temu, zachwyciła mnie perfekcyjnie odtwarzana choroba przez tego aktora i jest to chyba jedyny film o SMA.
Od kilku dni próbuję przypomnieć sobie tytuł filmu lub nazwisko aktora, ale nic z tego. Oglądałam go jeszcze jako nastolatka, więc teraz bym miała nowe spojrzenie na odbiór choroby.

Troszkę odbiegam od tematu forum, ale myślę, że wielu rodziców i chorych chciałoby go obejrzeć.




Właśnie dzisiaj już sama znalazłam tytuł tego filmu, a brzmi on: "Dopóki o mnie pamiętacie"

Jeśli ktoś z Was chciałby go obejrzeć to proszę

Tylko jeszcze szukam czy da się go ściągnąć, albo wypożyczyć...

Ostatnio edytowany przez Asia90 (2012-05-18 11:48:00)

Offline

 

#2 2015-02-18 14:12:58

Aldona2001

New member

Zarejestrowany: 2015-02-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Film o SMA

Znalazłam ten film,ale nie mogę go obejrzeć. Czy długo trzeba czekać na aktywacje smsa? Bardzo chciałabym go obejrzeć. Nie miałam odwagi do tej pory kontaktować sie  z kimkolwiek, kogo dziecko jest chore na sma.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek wellness pakiety malowanie elewacji warszawa wodomierze wrocław