Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2012-08-17 10:18:22

 lula26

Member

Skąd: legnica
Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 252
Punktów :   

którą gastro wybrać??????

polećcie mi jakąś gastrostomie waszym zdaniem dobrą i do zdobycia oprócz Flocare.kiedys używałyśmy Barda i była ok ale potem nie mogłam jej zdobyć więc już bardzo długo używamy Kangaroo Kendala Tyco ale szukamy czegoś lepszego....bo z brzuczem z tyg na tydzień jest coraz gorzej a już nie ma rzeczy które pomagają choćby na chwile.

Ostatnio edytowany przez lula26 (2012-08-17 10:19:21)

Offline

 

#2 2012-10-04 17:19:25

AnkaJ

Member

944330
Skąd: Wągrowiec
Zarejestrowany: 2008-06-22
Posty: 41
Punktów :   

Re: którą gastro wybrać??????

Myśmy mieli Flocare, i ten sprawdził się najdłużej, ok roku. Mieliśmy grzybek, który Agnieszka wypchnęła po dwóch tygodniach i trzeba było go usówać, a ostatnio założony był G-Tube, który niestety powodował odparzenia i pęlł na wężyku, który doprowadza wodę do balonika, tak po pół roku. W tzw międzyczasie funkcjonujemy na Foleyu, zwykłym, urologicznym. Jak dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie. Sama mogę go wymienić, jak pęknie balonik, czy zejdzie z niego woda. Na wizycie w CZD nawet lekarze dali nam już spokój i tak zostało.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek spa