Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2013-06-23 15:39:20

 angela1816

New member

Zarejestrowany: 2013-04-03
Posty: 2
Punktów :   
WWW

wymienniki ciepła i wilgoci

moja córeczka ma od kwietnia założoną rurke tracheo. do tej pory opiekowało sie nami hospicjum lecz zblizamy sie do operacji rozszczepu podniebienia i zrezygnowaliśmy z ich pomocy ponieważ takie sa procedury. i teraz zostałam z problemem.
nie mam bladego pojecia skąd załatwic jej rurke shiley 3.5 neo i do tego wymienniki cieplła i wigloci tzn noski

nigdzie nie mogę ich znaleść.
Dostawalismy w hospicjum noski portexu a cena takiej wynosi ok 14 zł i poszukuje czegoś tańszego

Jakiej firmy wy uzywacie tych nosków?
i skąd zamawiacie rurki firmy SHILEY?

pozdrawiam
Mama 8miesięcznej Oliwkii

Offline

 

#2 2013-06-23 22:38:42

 gaga1216

Member

13993758
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 196
Punktów :   

Re: wymienniki ciepła i wilgoci

odezwij się na priv gaga951@wp.pl

Offline

 

#3 2013-06-24 20:46:01

 CzaRna86

Member

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 97
Punktów :   

Re: wymienniki ciepła i wilgoci

ja rureczki zamawiam przez Allegro. Jedna firma produkuje, oczywiście sterylne itd. Tyle, że nie są to rurki firmy Shiley. Raz w szpitalu robiono problemy i nie chciano tej rurki założyć, bo "jakaś inna firma" itp... ale nic Michałowi się nie działo i przestali kręcić nosami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spa Ciechocinek pakiety