Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2017-01-12 01:40:56

Milimama

New member

Zarejestrowany: 2017-01-12
Posty: 4
Punktów :   

Pierwsza wizyta dr Bielecki

Drodzy rodzice!Mam pytanie, chcę rozpocząć starania o pozbycie się rurki tracheo. Mam pytanie czy lepiej umówić się do poradni w GCZD czy na wizytę prywatną do dr Bieleckiego? Podejrzewam, że pierwsza wizyta to takie rozpoznanie, a w poradni on podobno nie przyjmuje.
Jeśli prywatnie, to proszę o namiary, bo znalazłam jakieś Centrum Zdrowia Kobiety w Katowicach, ale nie mogę się tam nijak dodzwonić.
Pokierujcie proszę jak zacząć, będę wdzięczna za wskazówki.

Offline

 

#2 2017-01-19 21:05:19

Oliwka2007 córka ambro30

New member

Zarejestrowany: 2017-01-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pierwsza wizyta dr Bielecki

Odpisuję żebyś widziała że to forum pomimo wieku nie umarło. Niestety ale nie wiem w tej kwestii za wiele. Przepraszam serdecznie. :'(

Offline

 

#3 2017-01-20 00:41:58

Milimama

New member

Zarejestrowany: 2017-01-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pierwsza wizyta dr Bielecki

Właśnie miałam takie odczucie, że tu już nikt nie zagląda...

Offline

 

#4 2017-01-20 18:06:41

Oliwka2007 córka ambro30

New member

Zarejestrowany: 2017-01-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pierwsza wizyta dr Bielecki

Ja też. Ale jak zobaczyłam twój post to we mnie zaiskrzyło więc niech i w tobie zaiskrzy. Jeszcze jest chyba 5 osób które napisały swój post nie więcej jak 1-2 miesiące temu.

Offline

 

#5 2017-02-03 10:36:39

monique_182

Member

Zarejestrowany: 2014-09-25
Posty: 79
Punktów :   

Re: Pierwsza wizyta dr Bielecki

Ja umawiałam się z doktorem Bieleckim w szpitalu. On co ktoryś poniedziałek ma konsultacje w Poradni Laryngologicznej w Katowicach, w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Prywatnie nie wiem niestety gdzie przyjmuje. Najlepiej zadzwonić na oddział, do gabinetu lekarzy, opowiedzieć o problemie i wówczas lekarz który z nami rozmawiał pokieruje co dalej zrobić, by dostać się na konsultację z doktorem. Na pewno będzie potrzebne skierowanie z dopiskiem "na cito", w innym wypadku można czekać i rok, a tak panie w rejestracji wepchną Was szybciej. Nam się udało w ciągu 2 tygodni od pierwszego telefonu. Nie pamiętam już dokładnie, bo to było ponad 2 lata temu, gdy czekałam z synem na konsultację, ale taka była kolejność. Numerów nie podam, bo już ich nie mam i nie pamiętam nawet Na konsultacji Doktor Bielecki zapoznaje się z dokumentacją medyczną, przeprowadza dokładny wywiad i na karteczce zapisuje kiedy się do niego zgłosić na oddział, by mógł sobie obejrzeć drogi oddechowe endoskopowo (bo na zwykłej sali niestety nic nie zrobi). Z tą karteczką idziemy na oddział do sekretariatu, ustalamy termin i tam Pani informuje co należy ze sobą przywieźć i resztę informacji.

Offline

 

#6 2017-02-21 01:18:22

Milimama

New member

Zarejestrowany: 2017-01-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pierwsza wizyta dr Bielecki

Dziękuję za odpowiedź ;-)
Teraz też mogę sama dorzucić kilka informacji.
Dzwoniłam do przychodni laryngologicznej w GCZD i tam powiedziano mi, że dr Bielecki tam nie przyjmuje.Druga informacja jest taka, że dzwoniłam na początku lutego- termin na kwiecień, czyli tragedii nie ma.
Doktor przyjmuje prywatnie w Katowicach w Centrum Zdrowia Kobiety http://www.czkstojko.pl/.
Jestem po wizycie, czeka nas badanie endoskopowe, termin maj-czerwiec.
Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotel wellness w Ciechocinku