Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2009-08-08 23:35:28

adiz3

Member

Skąd: Jawor
Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 30
Punktów :   

Tracheomalacja (wiotkość tchawicy)

Mój syn ma Tracheomalację nabytą późne powikłanie po zabiegu zrośniętego przełyku.
Od maja jest z rurką trachostomijną, a teraz lekarze planują zrobienie aortopeksji. Poszukuję rodziców dzieci
z Tracheomalacją, ponieważ chciałam poradzić się w kilku sprawach. Pozdrawiam - mama Szymonka:)

Ostatnio edytowany przez adiz3 (2009-08-08 23:36:19)

Offline

 

#2 2009-08-09 21:40:14

debesia

Member

Skąd: Pilawa k/Piaseczna
Zarejestrowany: 2007-04-20
Posty: 68
Punktów :   

Re: Tracheomalacja (wiotkość tchawicy)

Moja Tosia ma też wiotkość tchawicy i równiez po zabiegu przetoki przelykowo-tchawiczej.
Napisz na maila co chiciałabyś wiedzieć (debesiam@yahoo.pl). My już walczymy z rurą 4 lata.

Pozdrawiam,
Goska

Offline

 

#3 2009-08-11 08:53:28

 edzia

Member

Skąd: Czarnków/Hohenpeissenberg
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 106
Punktów :   

Re: Tracheomalacja (wiotkość tchawicy)

Amelia (11 miesiecy) - tracheomalacja oraz pointubacyjne zwezenie tchawicy. Duuuuuuuze problemy z polykaniem sliny, przez co czesto musimy odsysac co 15 min w dzien i w nocy. No chyba, ze Amelii nic nie dolega to wtedy zdarza sie, ze raz czy dwa na godzine. Aktualnie ma gronkowca w slinie wiec nie jest fajnie... Amelia przez wiotkosc i zwezenie nie je normalnie,bo sie dusi, krztusi itd.

P.S. Mam prosbe aby jesli to nie sa bardzo osobiste sprawy postarac sie zadawac pytania i odpowiadac na forum, wowczas wiecej osob mogloby skorzystac i wlaczyc sie w dyskusje. Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spuszczel domowy dentysta rydułtowy wodomierze wrocław cena