Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2015-05-04 13:04:24

Marta83

Member

Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 15
Punktów :   

Poznań,ul szpitalna

Witajcie,z racji tego że w różnych szpitalach opieka i procedury znacząco się różnią chciałabym zapytać czy są tu rodzice którzy leczą lub leczyli swoje dzieci w Poznaniu na szpitalnej???

Offline

 

#2 2015-05-04 16:33:14

gudzior

Member

Zarejestrowany: 2014-12-30
Posty: 16
Punktów :   

Re: Poznań,ul szpitalna

Tak.  My byliśmy tam dwa razy.  Co chciała byś wiedzieć to chętnie odpowiem.

Offline

 

#3 2015-05-04 20:55:41

Marta83

Member

Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 15
Punktów :   

Re: Poznań,ul szpitalna

Gudzior,chciałabym wiedzieć jak wygląda tam dekaniulacja i wszystko z tym związxane,czy nie zwlekają tam zbyt długo...bo póki co mamy inaczej niż wszyscy i chyba trochę mnie to martwi :-/

Offline

 

#4 2015-05-05 09:09:40

monique_182

Member

Zarejestrowany: 2014-09-25
Posty: 79
Punktów :   

Re: Poznań,ul szpitalna

Ja powiem tak- co prawda w Poznaniu nigdy nie byłam, ale we Wrocławiu mam kontakt z małżeństwem, z dwuletnią córką, która też ma rurkę i oni jeżdzą właśnie do Poznania. Powiedzieli, że od kilku osób słyszeli, że w Poznaniu owszem, usuwają kiedyś tam rurki, ale trwa to długo, że ponoć lekarze bardzo zwlekają z usunięciem, z zabiegami itp, że bardziej wolą, by jeżeli jest taka możliwość, to dziecko samo dorosło do dekaniulacji. Ile w tym prawdy, nie wiem. Napisałam tylko to, co mi mówili. Pozdrawiam.

Offline

 

#5 2015-05-05 10:43:32

gudzior

Member

Zarejestrowany: 2014-12-30
Posty: 16
Punktów :   

Re: Poznań,ul szpitalna

Marta nam w Poznaniu powiedziano że jest wiotkosc tchawicy i trzeba czekać aż sama się usztywni gdy zapytałam ile to moze potrwać to dr powiedział że u niektórych dzieci trwa to nawet 5/6 lat. Więc wymiękam. Pojechałam na konsultacje do Katowic i powiedziano że owszem jest wiotkość ale spowodowana za dużą rurką. A w Poznaniu nikt na to nie wpadł. Dziwne.  mamy mniejszą i 8 czerwca mamy jechać na zabieg podszycia tchawicy i dr Bielecki powiedział że to powinno załatwić sprawę co jest równoznaczne z pozbycie się rurki. Ja też słyszałam że Poznań zwleka bo rurka to coś co pozwala w danej chwili żyć i tak jest dobrze bo dziecku się krzywda nie dzieje a w Katowicach chyba rurka to coś czego należy się pozbyć jeśli tylko się da.  I w moim przypadku te pogłoski sprawdziły się w 100%. Więc jeśli możesz potwierdź diagnozę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spuszczel domowy dentysta rydułtowy wodomierze wrocław cena