Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2014-05-30 13:27:19

 aniamil22

Member

Skąd: Maków Maz.
Zarejestrowany: 2013-08-15
Posty: 79
Punktów :   

Mama wróciła do pracy.

Jak w temacie od wtorku pracuję, tęsknię za małym, a on za mną chyba nie skubaniec jeden, został z moją mamą, nikomu innemu bym go nie zostawiła oni w we dwoję rozumieją się bez słów jestem trochę zazdrosna. Wiecie muszę to moją rodzinę bardzo pochwalić prawie wszyscy umieją małego odessać, jakie jest to dla mnie ułatwienie, na początku to nawet jadłam przy nim żeby być jak najbliżej.
Zobaczymy czas pokaże, mam nadzieję że mama poradzi sobie, a radzi sobie doskonale i będę mogła pracować. To była bardzo trudna decyzja ale przekonało mnie nasze konto kiedy w marcu wpłynęło mi  całe 700 zł. A godzina rehabilitacji Jasia kosztuje 60 zł. i powinien ją mieć codziennie, a gdzie rurki, gaziki środki dezynfekujące, cewniki ach szkoda gadać. Mam nadzieję że podjęłam dobrą decyzję.

Offline

 

#2 2014-06-03 21:47:14

 wiktor2010

Member

13455360
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 236
Punktów :   
WWW

Re: Mama wróciła do pracy.

witaj nie ma złych decyzji...bywają błędne ale te można naprawić powodzenia

Offline

 

#3 2014-06-05 19:37:29

 kasiac1973

Member

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 241
Punktów :   

Re: Mama wróciła do pracy.

Trzymam za Babcię kciuki,no i oczywiście za mamusię ciężko pracującą.Mam nadzieję,że też niedługo wrócę do normalności

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotele w Ciechocinku https://automax.waw.pl malowanie domu warszawa cena