Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2009-02-22 11:51:32

AnkaJ

Member

944330
Skąd: Wągrowiec
Zarejestrowany: 2008-06-22
Posty: 41
Punktów :   

Pękł balonik od PEG-a

Oj kochani pierwsza awaria i potężny stres już za nami! Wczoraj rano Agi zaczęło krwawić z ranki pod PEG-iem, do tego wyszedł szef. Płyn który się pojawił uświadomił mnie, że pewnie to pęknięty balonik. Tylko dzięki Waszym info na forum coś niecoś o tym wiedziałam! W naszym szpitalu nawet chirurg do nas się nie pofatygował i musieliśmy gnać do Poznania na Krysiewicza. Tam wymienili nam PEG-a na cewnik Foleya. Widziałam jak to chirurdzy robią, kupiłam cewnik do domu na awarię i sama już jej wymienię. Teraz o ironio będziemy musiały poginać do Warszawy, bo na Szpitalnej w Poznaniu rotawirusy (zakaźna zapalenie płuc) nie bardzo mi to w smak. To już wolę jechać cały dzień karetką! Dobrze, ze chociaż tam jest tyle odpowiedzialnych lekarzy!!
Odwiedziłam też OIOM, bo jak się zwiedzieli, że jesteśmy to tylko się o Aginka dopytywali. Spędziliśmy tam w końcu 6 tygodni. Poznałam tam mamę z rdzeniowym zanikiem mięśni. Szuka kontaktu do rodziców z tym schorzeniem. Podałam jej namiary na siebie, ale nie wiem, czy się odezwie. Jeżeli ktoś z Was jest z Poznania, wejdźcie do niej, pogadajcie. Mówcie, że do mamy Julki! Julcia taka malutka, taka śliczna, a mama załamana!
Buziole i dziękuję.

Offline

 

#2 2009-02-22 14:36:03

rudabytom

Member

1022787
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 180
Punktów :   
WWW

Re: Pękł balonik od PEG-a

Hej.. Kochana podziwiam cię...Jesteś naprawdę suuuper mama .. że nie spanikowałaś tylko wiedziałaś co trzeba robić.. jestem pełna podziwu.. Najważniejsze że wszystko skończyło się dobrze... Pozdrawiam Iza

Offline

 

#3 2009-02-22 14:41:48

Basik

Member

22586075
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 512
Punktów :   

Re: Pękł balonik od PEG-a

Aniu no to mialaś kolejną super dawkę stresu, najważniejsze, że Agi jest już zaopatrzona.
Ps.skontaktowałam się  z Mamą Julci, dałam namiary na forum, a preclową już mama zna.

Offline

 

#4 2009-02-22 21:42:22

AnkaJ

Member

944330
Skąd: Wągrowiec
Zarejestrowany: 2008-06-22
Posty: 41
Punktów :   

Re: Pękł balonik od PEG-a

Basik, jesteś suuuper!! Dziękuję gorąco! Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora