Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2013-09-04 12:55:17

asia1200

New member

Zarejestrowany: 2013-07-18
Posty: 4
Punktów :   

jaki wybrac ssak

Drodzy rodzice chcialam sie zapytac jaki polecilibyscie ssak do uzytku domowego i zeby mozna bylo odessac na spacerze

Offline

 

#2 2013-09-04 18:00:16

Wiktorek111

Member

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2012-10-22
Posty: 16
Punktów :   

Re: jaki wybrac ssak

Wypróbowałam już kilka ssaków i zdecydowanie polecam devilbiss, jest co prawda głośny jak traktor, ale ma dobrą siłę ssania, którą można regulować i bateria wytrzymuje długo w porównaniu z innymi ssakami

Offline

 

#3 2013-09-04 22:28:31

 lula26

Member

Skąd: legnica
Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 252
Punktów :   

Re: jaki wybrac ssak

popieram my tez mamy devilbiss chodzi głośno to fakt ale dobrze odsysa a bateria trzyma naprawde długo wielkosc też nie przeraza a torba jest podreczna

Offline

 

#4 2013-09-05 00:35:38

 CzaRna86

Member

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 97
Punktów :   

Re: jaki wybrac ssak

Są ssaki nie duże i ciche jednocześnie? Ja kupiłam kilka m-cy temu ssak nowy za ok 700zł. Chodzi bardzo cicho (ciut głośniej gdy podłączony jest do gniazdka). Ma akumulator, ssanie mocne... tylko jest spory i ciężki Mamy do niego torbę małą podróżną. Nie wiem co zrobię, gdy Michał zacznie chodzić... teraz ssak wsadzam do kosza wózka, ale jak będę musiała nosić go ze sobą na ramieniu to umrę
Mamy takie czasy, że mógłby ktoś wreszcie wymyślić mały, cichy i mocny ssak... ułatwiłoby to życie.

Ten o którym piszecie miałam z Hospicjum. Był lżejszy od obecnego, ssał nawet dobrze, ale chodził okropnie głośno. Gdy używałam go w domu (w nocy) to Michał wystraszał się uruchamiania.

Offline

 

#5 2013-09-06 15:26:23

 kasiac1973

Member

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 241
Punktów :   

Re: jaki wybrac ssak

Temat ssaków był już poruszany na tym forum jak poszperasz w starszych wątkach to znajdziesz.Zdecydowanie polecam ssaka CLARIO firmy Medela.Cena nie jest niska ale można starać się o dofinansowanie z fundacji Polsat tak jak myśmy to uczynili.Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotel spa w Ciechocinku