Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2014-01-01 00:55:15

natalka8510

Member

Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 33
Punktów :   

Powiklania po zapaleniu pluc?

Opisze krotko co przechodzimy.14 listopada trafilysmy do szpitala z zapaleniem pluc.wyszlismy po 3 tyg 6 grudnia .bylo ok.Wrocila na wlasnym oddechu do domku na oratorze.Jak jest zdrowa oddycha w dzien sama podlaczana jest na noc.to byl pt.od pon zaczelo sie "cos " dziac.njapierw podlaczenie w dzien pod respi pozniej juz tez tlen.w srode znow do szpitala .i w sumie nic nie wyszlo.badania ok oprocz gazometrii ale to wiedzialam ze bedzie nieciekawe.zdj lepsze niz przy wyjsciu.Dostala baktrim wziewy i do domu.Tydz i poprawy brak wydzieliny fuuuul - normalnie ma malutko.pozniej lekarka  z hospicjum "cos" wysluchala.nastepny antybiotyk na 5 dni.jakis forte.nic.Zadz po lekarke ktora prowadzila ja po urodzeniu w szpitalu.Odstawila pulmicort - miala go zapisanego na 3 miesiace od wyjscia- bo on moze powodowac wydzieline i grzyby.W tej chwili mamy ventolin , neosine.Krotko mowiac zalewa ja wydzielinaaaa.Co poradzicie?mialyscie taki przypadek?Ja juz mysle czy nie prosic o skierowanie do szpitala i trafic spowrotem na oddzial.Bo juz holery dostaje
Pomozcie


>>>www.aniakarolewicz.republika.pl<<<

Offline

 

#2 2014-01-02 22:59:45

elka85

Member

Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 21
Punktów :   

Re: Powiklania po zapaleniu pluc?

Fabianek jak leżał w szpitalu i miał dużo wydzieliny to dostawał atrovent do inhalacji

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek wellness pakiety malowanie elewacji warszawa