Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2015-02-04 08:45:04

Marta83

Member

Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 15
Punktów :   

samo uzdrowienie :-)

Witajcie!!!Czy ktoś z Was spotkał się z samoistnym rozszerzeniem krtani/tchawicy???Interesuje mnie czy w upływie czasu takie rozciągnięcie nie kurczy się na nowo,czy jest trwałe?
Mój synek miał zwężenie 2 stopnia,odstąpiono od balonoplastyki bo okazało się że zwężenie samo ustąpiło,czekamy jednak z dekaniulacją bo boimy się że może być jakiś nawrót

Offline

 

#2 2015-02-04 09:45:46

monique_182

Member

Zarejestrowany: 2014-09-25
Posty: 79
Punktów :   

Re: samo uzdrowienie :-)

To, że mogło zwężenie samo ustąpić jest jak najbardziej możliwe, mi też lekarze mówili, że u dziecka pierwszy, drugi stopień kiedyś tam sam się rozszerzy, ale trzeba czasu. A co do nawrotów, to nie mam pojęcia jak to wygląda. Z tego co gdzieś wyczytałam to to jest samoposzerzenie na stałe, ale wiadomo, że lekarze wiedzą lepiej ode mnie. Nie martw się, na pewno wiedzą co robią

Offline

 

#3 2015-02-04 11:53:12

Marta83

Member

Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 15
Punktów :   

Re: samo uzdrowienie :-)

Tego się właśnie boję najbardziej..czy aby na pewno oni wiedzą co robią..no ale to chyba naturalne że się martwi,;-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek restauracje